Tanárikar

Kategória: Rólunk Módosítás: 2018. október 08. hétfő Megjelent: 2014. október 05. vasárnap

 

Dr. Büttnerné Bódi Ágnes

igazgató, 14. gyakorló mentőápoló osztályfőnöke

 

Déri Ildikó

általános igazgatóhelyettes, 15. ápoló osztályfőnöke, matematika és informatika tantárgyakat tanít

 

Cseh Tamás

nevelési-oktatási igazgatóhelyettes, 12. TGV 1 osztályfőnöke valamint történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek tantárgyat tanít

 

Szakács Ibolya

szakmai igazgatóhelyettes, a 14. Gyakorló ápoló és radiográfiai asszisztens osztályfőnöke, gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

 

Jakabné Molnár Ilona

11. SZG - 12. CNC osztályfőnöke, gyakorlati oktatásvezető, kollégiumi nevelőtanár

 


Bácskay Annamária

francia nyelv és etika tantárgyat tanít

 

Balla Gyula

kollégiumi nevelőtanár

 

Balogh Zsuzsanna 

testnevelés és gyógytestnevelés tantárgyat tanít

 

Bartha János

11. C osztályfőnöke, matematika és biológia tantárgyat tanít

 

Bátryné Buváry Viola

kollégiumi nevelőtanár

 

Bogdánné Basa Eszter

9. C osztályfőnöke, egészségügyi tantárgyakat tanít

 

Böndicz János

9. B osztályfőnöke, komplex természettudomány, valamint informatika tantárgyat tanít

 

Csehné Varga Csilla Mária

9. D osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Csertán Csabáné

német nyelv tantárgyat tanít

 

Deák Zoltán

művészetek és vizuális kultúra tantárgyakat tanít

 

Dergez-Mohari Katalin

12. A osztályfőnöke, biológia tantárgyat tanít

 

Dr. Hajdúné Tóth Csilla

Hit és erkölcstan tantárgyat tanít, végzős évfolyamok tánc koreográfiáját tanítja

 

Dr. Horváth Andrea

12. B osztályfőnöke, angol nyelv tantárgyat tanít

 

Gőbölösné Csik Gyöngyi

14. Pénzügyi-számviteli ügyintéző osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

 

Hauptman Henrik

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Heizler Erika

11. H osztályfőnöke, német nyelv és történelem tantárgyat tanít

 

Diczku Dénesné

9. A osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Horváth Veronika

13. Gyakorló Ápoló osztályfőnöke, egészségügyi tantárgyakat tanít

 

Horváthné Bali Mónika

közgazdaság ágazat szakmai tantárgyat tanít

 

Jakab Ilona

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Jakab László

hit és erkölcstan tantárgyat tanít

 

Jeszencsák Edvin Balázs

12. H osztályfőnöke, testnevelés tantárgyat tanít

 

Jüngling Márton

testnevelés tantárgyat tanít

 

Johanidesz István

gépészeti tantárgyat tanít

 

Kovács István

13. TG 1 osztályfőnöke, gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

 

Kovács Judit

11. B osztályfőnöke, gépészeti valamint német tantárgyat tanít

 

Kozma Marianna

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Kozma-Takó Krisztina Orsolya

német nyelv tantárgyat tanít

 

Kőmives Ágota

A 13. Gyakolró mentőápoló - fizioterápiás asszisztens osztályfőnöke, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek tantárgyat tanít

 

Krixné Gscheidt Helga

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Lukács Sándorné

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

 

Madarász Péter

testnevelés tantárgyat tanít

 

Maronics Melinda

ének-zene tantárgyat tanít, kórusvezető

 

Mesterné Subicz Erika

10. H osztályfőnöke, matematika, fizika és informatika tantárgyat tanít

 

Mészáros Róbert

szakmai informatika tantárgyat tanít

 

Miklós Csaba

13. Pénzügyi-számviteli ügyintéző osztályfőnöke, informatika és matematika tantárgyat tanít

 

Molnár Bernadett

12. C osztályfőnöke, matematika tantárgyat tanít

 

Molnár Tibor

10. B osztályfőnöke, matematika és fizika tantárgyat tanít

 

Oláh Júlia

színjátszó szakkört tart

 

Ormanecz János

dráma tantárgyat tanít

 

Palicskáné Cseresnyés Katalin

10. A osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

 

Papné Kigyósi Ildikó

7. H osztályfőnöke, DÖK segítő tanár, német nyelv tantárgyat tanít

 

Papp Péter

informatika tantárgyat tanít

 

Pekár Attila

katonai alapismeretek tantárgyat tanít

 

Polyák Réka

11. A osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Rongáné Csányi Katalin

kollégiumi nevelőtanár, gyógytestnevelés tantárgyat tanít

 

Sipos Margit Erika

kollégiumi nevelőtanár

 

Sudár István Ákos

Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek, valamint médiaismeretek tantárgyat tanít

 

Szabó Irén

kémia és fizika tantárgyakat tanít

 

Szabóné Haluskay Ágnes

magyar nyelv és irodalom tantárgyakat tanít

 

Szakács Lehel Sándor

14 TG II. osztályfőnöke, gépészeti tantárgyat tanít

 

Takács Erika

11. Gépi forgácsoló osztályfőnöke, gyógypedagógus

 

Tápler Orsolya Zsófia

magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Tápler Zsolt László

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Tóth Ágnes Katalin

8. H osztályfőnöke, osztályfőnöki munkaközösség vezető, matematika és földrajz tantárgyat tanít

 

Vojkovics Gábor

testnevelés és földrajz tantárgyat tanít

 

Vránicsné Bődi Ildikó

9. H osztályfőnöke, földrajz és testnevelés tantárgyat tanít

 

 

Találatok: 14024