Oktatói testület

Kategória: Rólunk Módosítás: 2021. november 09. kedd Megjelent: 2014. október 05. vasárnap

Iskolavezetés

Cseh Tamás Attila

igazgató, magyar-történelem szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus

Déri Ildikó

általános igazgatóhelyettes, okleveles informatikatanár, népművelés-matematika szakos általános iskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus

Szakács Ibolya

szakmai igazgatóhelyettes, okleves gépészmérnök, okleveles mérnöktanár (gépészmérnök), szakvizsgázott pedagógus 

Bartha János

oktatási igazgatóhelyettes, matematika-biológia szakos tanár

 


Oktatók

 

Bácskay Annamária

francia nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, erkölcstan-etika szakos pedagógus

Balla Gyula

okleveles pedagógiatanár (kollégium)

Balogh Zsuzsanna

10. B osztályfőnöke, pedagógus gyógytestnevelés szakirány, testnevelő tanár

Bogdánné Basa Eszter

12. C osztályfőnöke, okleveles ápoló

Böndicz János

12. B osztályfőnöke, okleveles informatikatanár, kémia szakos tanár

Csehné Varga Csilla Mária

12. D osztályfőnöke, magyar-történelem szakos középiskolai tanár

Csertán Csabáné

KSZ/12. SZG-kf. osztályfőnöke, német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár

Dergez-Mohari Katalin

7.H osztályfőnöke, okleveles biológia szakos tanár, okleveles középiskolai kémiatantár

Dr. Horváth Andrea

9. H osztályfőnöke, okleveles angol tanár, szakvizsgázott pedagógus

Füstösné Cseresnyés Katalin

német-orosz szakos általános iskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus, idegen nyelvi munkaközösség vezetője

Dr. Gelencsér Szabolcsné

matematika-fizika szakos tanár

Haász-Simon Gyöngyi

pszichológus, pedagógiai szakpszichológus

Hauptman Henrik

2/14. GYÁ-kf osztályfőnöke, angol szakos nyelvtanár

Heizler Erika

11. D osztályfőnöke, okleveles történelem-orosz szakos középiskolai tanár, okleveles német nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár 

Hornyák Katalin

12. A osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Horváth Veronika

1/13. Á osztályfőnöke, egyetemi okleveles ápoló, okleveles egészségügyi tanár, szakmai humán munkaközösség vezetője

Horváthné Bali Mónika

okleveles közgazdász pénzügy szakon, okleveles közgazdásztanár

Jakabné Molnár Ilona

okleveles kollégiumi nevelőtanár, szakvizsgázott pedagógus

Jüngling Márton

9. D osztályfőnöke , okleveles testnevelő tanár

Jüngling-Czotter Éva

9. B osztályfőnöke, testnevelő tanár

Kovács István

okleveles mezőgazdasági gépészmérnök, okleveles mérnöktanár (gépészmérnök)

Kozma-Takó Krisztina Orsolya

német nyelv és irodalom alapszakos bölcsész

Madarász Péter

10. C osztályfőnöke, testnevelő tanár

Mesterné Subicz Erika

9. C osztályfőnöke, okleveles matematika-fizika szakos középiskolai tanár, okleveles számítástechnika szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus, reál munkaközösség vezetője 

Mészáros Róbert

mérnökinformatikus

Molnár Bernadett

11. C osztályfőnöke, okleveles matematika szakos középiskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus

Molnár Tibor

okleveles matematika-fizika szakos középiskolai tanár

Némethné Kalocsai Krisztina

közgazdász gazdálkodás és menedzsment alapképzési szakon

Oláh Norbert

szociálpedagógus (kollégium)

Papné Kigyósi Ildikó

10. H osztályfőnöke, okleveles német szakos bölcsész és középiskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus, DÖK segítő tanár

Papp Péter

informatika szakos mérnöktanár, mérnökinformatikus

Páva Zoltánné

okleveles pedagógia tanár, okleveles angol tanár

Pintér Károly

általános és középiskolai katolikus hittan tanár (kollégium)

Polyák Réka

8. H osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, történelem szakos bölcsész és tanár, humán munkaközösség vezetője

Rongáné Csányi Katalin

középiskolai testnevelő tanár, gyógytestnevelő tanár, szakvizsgázott pedagógus (kollégium)

Simon Emese

magyar angol szakos tanár

Sipos Margit Erika

okleveles pedagógiatanár (kollégium)

Sudár István Ákos

10.D osztályfőnöke, okleves földrajz szakos tanár, történelem szakos bölcsész és tanár

Szabóné Haluskay Ágnes

magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és középiskolai tanár

Szakács Lehel Sándor

13. TGIKPE osztályfőnöke, okleveles gépészmérnök, okleves mérnöktanár (gépészmérnök), szakmai reál munkaközösség vezetője

Takács Erika

gyógypedagógus tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányon

Takács Orsolya Réka

11. B osztályfőnöke, okleveles magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár, okleveles földrajz tanár, szakvizsgázott pedagógus

 Tápler Zsolt László

okleveles angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Tóth Ágnes Katalin

11. H osztályfőnöke, matematika szakos tanár, okleveles földrajztanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője

Vojkovics Gábor

okleveles testnevelő tanár, földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus

Vránicsné Bődi Ildikó

12. H osztályfőnöke, földrajz szakos középiskolai tanár, földrajz-testnevelés általános iskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus, testnevelés munkaközösség vezetője


Óraadók

Bezerédy Ágnes

fejlesztő pedagógus

Bognár Ákos

idegenforgalmi és szálloda szakon közgazdász

Dankovics Tetyana

okleveles angol nyelv és irodalom bölcsész és tanár

Fejes János

okleves katolikus teológus lelkipásztor szakiránnyal

Gerencsérné Szaksz Katalin

fejlesztő pedagógus

Gresa Lívia

gyógypedagógus logopédus, geográfus, természettudományok magisztere

Herr Dávid

közgazdász pénzügyi számviteli alapképzési szakon

Horváth Attiláné

földrajz-rajz szakos tanár

Horváth Tamás

üzleti szakoktató vendéglátó szakirány

Jakab Enikő

etika hit és erkölcstan, hittan oktató

Koril-Kincses Kinga

idegenforgalmi szakmenedzser közgazdász idegenforgalmi szakon

Kuzma István

informatika

Lukács Sándorné

egészségügyi szakoktató

Maronics Melinda

ének-zene szakos tanár

Nagy Istvánné

óvoda pedagógus

Nemes Zita

okleveles és diplomás ápoló

Pál Marietta Annamária

közgazdász turizmus-vendéglátás

Pap Erika

cukrász és kereskedelmi szakoktató

Szabó Ilona

szociális munkás

Szakonyi Lászlóné

gépíró és gyorsíró, alapfokú szövegszerkesztő

Török-Kovács Péter

turizmus-vendéglátás szakoktató

Vámosi Erzsébet

gyógypedagógus

 

 

Találatok: 24873