E-napló

e-Learning

Érettségi után

Órarend

Iskolaújság

Versenyeredmények 2019/20

Kategória: Versenyeredmények Módosítás: 2020. június 19. péntek Megjelent: 2019. szeptember 19. csütörtök

HEBE Kft. által megrendezett Országos olvasóverseny

7.H osztályból Cs. Kovács Márton, Horváth Gergely, Kolics Máté 7. és 8. osztályos kategóriában országos 3. helyezést ért el.

7.H osztályból Vojkovics Luca, Rigó Ágnes, Csernela Alexandra 7. és 8. osztályos kategóriában országos 4. helyezést ért el.

7.H osztályból Tóth Viktória Anna 7. és 8. osztályos kategóriában országos 3. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógus: Polyák Réka

9.H osztályból Vörös Rebeka F., Berkes Zorka, Varga Orsolya 9-12. osztályos kategóriában országos 4. helyezést ért el.

 Felkészítő pedagógus: Hornyák Katalin

 

Az Országos Elsősegély-ismereti Verseny online fordulóin egészségügyi kategóriában iskolánk csapata a 3. helyen végzett, így tanulóink tovább jutottak az országos döntőbe, amely a járványügyi helyzet miatt szeptemberben kerül megrendezésre Budapesten. Diákjainknak sikeres versenyzést kívánunk!

Csapattagok: Kiss Nikolett Sára, Peterdi Alida, Szabó Ágnes

Felkészítő tanár: Bogdánné Basa Eszter

 
Szivárványhíd Országos Levelezőverseny
 
7.H osztály csapatban:
3. helyezést ért el: Cs. Kovács Márton Lukács, Horváth Gergely Károly, Kolics Máté
4. helyezést ért el: Csernela Alexandra, Rigó Ágnes, Vojkovics Luca
 
Egyéniben 3. lett Tóth Viktória Anna
A verseny témája: Lois Lowry: Az emlékek őre
 

Sajtó és Tanulás (SÉTA) médiaprogram

Középiskolai nyertes (Somogy megye) : KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

A legjobb diákújságíró (Somogyi Hírlap Aranytoll): Zachariás Zsuzsanna 11.H

A programban résztvevők: Kozma Lilla, Herr Nina, Zachariás Zsuzsanna, Rácz Vivien, Vörös Rebeka F., Kozma Luca

Felkészítő tanár: Hornyák Katalin

 

Pázmány Bölcsész verseny

II. fordulóba jutott: Ágh Zsombor Krisztián (11.H)

László Gyula történelemverseny

Megyei fordulóba jutott: Ágh Zsombor Krisztián (11.H)

                                       Filó Fanni Dzsenifer 12. A osztályos tanuló

 

„Fekete István Nyomában” XIII. Természetismereti, életrajzi terepi akadályverseny

2. helyezés: Györkös Kata, Hervai Janka, Krápecz Natasa (8.H)
4. helyezés: Németh Kitti, Pápics Kíra, Papp Nelli (8.H)
9. helyezés: Kuzma Lili, Takács Rebeka, Vajda Zsófi (8.H)
13. helyezés: Farkas Boglárka, Mátyás Boglárka, Szöllősi Fanni (8.H)
15. helyezés: Balaton Anna Róza, Bartha Boglárka, Török Réka (7.H)

 

Eraklin Kupa Klubközi táncverseny

2019.11.03. Nagykanizsa

Kárpáti Péter és táncpartnere Kiss Regina

Ifjúsági E Standard kategóriában 3.helyezés

Junior II E Latin kategóriában 3.helyezés

Ifjúsági E Latin kategóriában 2.helyezés

 

PénzSztár verseny helyi forduló
 
Contrast csapat: 1. helyezés
Contrast II. csapat: 3. helyezés
 
Regionális pénzügyi versenybe jutott: Contrast
 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV)

Gépgyártástechnológiai technikus szakképesítés

Országos válogatóba jutás: Kovács Ádám, 13.TGI

 

V-VI. KORCSOPORTOS ÜGYESSÉGI CSAPATBAJNOKSÁGDIÁKOLIMPIA

MEGYEI DÖNTŐ, 2019.október 04., péntek, Kaposvár

Távolugrás – V. helyezett (Czakó Dávid, Gerdelics Lénárd, László Dávid, Török Zoltán, Vukk Máté)

Súlylökés – II. helyezett (Czakó Dávid, Gerdelics Lénárd, Koósz Ádám, László Dávid, Vukk Máté)

4*100m síkfutás – II. helyezett (Czakó Dávid, Gerdelics Lénárd, László Dávid, Török Zoltán)

 

Diákolimpia Asztalitenisz, megyei döntő

2019. November 13., Kaposvár

A B-kategória V-VI. korcsoport

Somogy megye képviselete Karcagon, az országos döntőben (1. helyezett).

1. helyezett: Bartha Dávid (11.H)
2. helyezett: Bartha Márton (10.H)

 

Bozsik Intézményi Program őszi torna

Nagyatád, 2019.10.16

A négy tornából álló sorozat első mérkőzésnapján részt vett az iskola IV.kcs lány

csapata, és IV.kcs fiú csapata. Mindkét csapat az első helyről várja a téli folytatást!

 

Duatlon Diákolimpia Országos döntő:

2019.október 26. Marcali

III. korcsoport

Kolics Máté egyéni 5.

IV. korcsoport

Tátrai Brúnó egyéni 3.
Bota Bálint egyéni 5.
2. helyezett lett csapatban az Ady gimi csapata (Bota Bálint, Spilleman Ádám, Szakonyi Dénes, Tátrai Brúnó)

V. korcsoport

Márkus Noel egyéni 2.
2. helyezett lett csapatban az Ady gimi csapata (Gelicz Gergő, Herr András, Márkus Noel)

 

Fair Play Cup lány foci, őszi torna
 
2019.11.18. Marcali.
 
1. hely: Ady csajok csapata: Simon Boglárka, Szollár Anna Júlia, Finta Dóra, Vass Eszter, Kozma Lilla, Pinterics Réka, Kiss Nikoletta Sára, Barics Bojána, Kovacsics Kitti, Vucskics Rebeka, Harcos Noémi,

Peterdi Alida

 

Fair Play Cup fiú labdarúgás

őszi körzeti forduló

2.  hely

Csapatnévsor: Lutor Péter, Böcseics Olivér, Pintér Patrik, Fekete Zoltán, Haracsi Barna,

Káplár Marcell, Mihalik Tamás, Gyurás Dániel, Kuti Zoltán, Virág Norbert, Zsalakovics

Kristóf

 

Floorball Diákolimpia

Megyei Döntő Leány IV. korcsoport

Fonyód, 2019.11.08.

IV.Helyezés

A csapat tagjai: Czelleng Zsuzsanna, Faragó Katinka, Herskovits Borka, Sikler Dorina, Tóth Viktória Anna, Vojkovics Luca

 

Kosárlabda V-VI. kcs. B kategória – 1. forduló

Nagyatád, 2019. november 15.

Nagyatád, Ady – Barcs, Széchenyi 37-63

Játékosok (Bíró Barnabás, Gonda Gergő, Komlay Dávid, Lengyel Márk, Milánkovics Márk, Sarkady Áron, Sipos Szabolcs, Szentgyörgyi Gergő, Vitelic András)

 

Kosárlabda V-VI. kcs. B kategória - 2. forduló

November 29.

KSZC Nagyatádi Szakgimnáziuma - Ady 30-63

 

Kosárlabda V-VI. kcs B kategória - 3. forduló

December 3.

Ady - Munkácsy, Kaposvár 52-60

 

Kosàrlabda Diàkolimpia

Kaposvári SZC Eötvös Loránd - Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma vègeredmèny :

47-34

 

Diákolimpia Tollaslabda Megyei Döntő

Január 29.

Takàcs Rebeka ès Takàcs Barnabàs

Felkészítő/edző: Takàcsnè Illès Henrietta

 

Diàkolimpia Kosàrlabda

2020.02.07.

Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma - Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma:  37-32

 

Úszàs Diàkolimpia Megyei Döntő

2020.02.12.


4*50m gyorsváltó: 1. Hely (Spilleman Ádám, Tátrai Brúnó, Szakonyi Dénes, Bota Bálint)
100 m gyorsúszàs: Herr András 6.hely
100 m mellúszàs: Tátrai Brúnó 3.hely
100m hàtúszàs: Spilleman Ádám 2.hely
100m gyorsúszàs: Márkus Noel 3.hely
100m hátúszás: Màrkus Noel 2.hely
100 m mellúszàs: Kelle Barnabás 1.hely
100m gyorsúszàs: Kolics Màtè 3. helyezès

Felkészítő/edző: Tóth Gàbor, Papp Làszló

 

Területi Tollaslabda verseny (Országos továbbjutásért)

2020.02.14, Pécs

Takàcs Rebeka: 3. helyezés

Takàcs Barnabàs: 4. helyezès

Tovàbbjutottak az Orszàgos Döntőbe!

Felkészítő/edző: Takàcsnè Illès Henrietta

 

Kosàrlabda Diàkolimpia Megyei Bajnoksàg


Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma - Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma: 49 - 33

 

Tèli Bozsiktorna : IV. korcsoport

Februàr 25

Eredmények:
Lànyok: 4 mérkőzés: 3 győzelem 1 döntetlen. Fiúk 3 mérkőzés: 3 győzelem

 

Kosàrlabda Bajnokság

Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnázium - Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma: 46:56

 

 

Találatok: 747