E-napló

e-Learning

Érettségi után

Órarend

Iskolaújság

Versenyeredmények 2018/19

Kategória: Versenyeredmények Módosítás: 2019. szeptember 19. csütörtök Megjelent: 2018. október 16. kedd

Biblia - a világ legolvasottabb könyve országos levelezőversen

6. hely 9-12. (évfolyamos korcsoport)

10. H osztályos tanulók:

-Kozma Lilla

-Molnár Csenge

-Vajda Izabella

-Iharosi Péter

Felkészítő pedagógus: Hornyák Katalin

ÁSZÉV (Ágazati és ágyazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye)

15. hely: Kovács Ádám 12.B

 

Bakonyi Bitfaragó Bajnokság Javascript programozói verseny

 

Időpontja: 2018.11.22.

 

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara által rendezett Bakonyi Bitfaragó Bajnokság nevű Javascript programozói versenyen a 11B. HackStreetBois csapata 2. helyen a döntőbe jutott. A döntő december 8.-án Veszprémben lesz. A csapat tagjai Nock Gergő, Nagy Márk, Tüske József, a felkészítő tanár Papp Péter.

 

ÁSZÉV (Ágazati és Ágazaton Kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak) országos verseny

Döntőbe jutás:

Kovács Ádám 12. B gépészet ismeretek vizsgatárgyból a döntőbe jutott (30 közé)

 

„REGÖSÖK HÚRJÁN… XXII. jubileumi regionális vers- és prózamondó verseny

valamint Országos Vers-és Prózamondó Versenyen

Szervezte: Magyar Versmondók Egyesülete

 

  1. helyezett: Kárpáti Péter 8. H

Arany minősítéssel

 

felkészítő tanár: Hornyák Katalin

 

Bolyai Matematika  Csapatverseny megyei /korzeti

 

  1. osztály

 

  1. hely (csapat) : Bikák

-              1.Sárdinecz Lőrinc Janos

2.Tátrai Brúnó

3.Sikler Kristóf

4.Szakonyi Dénes

 

  1. hely (csapat) : 4zet

1.Bota Bálint András

2.Cserős Gergely András

3.Hasanbegovic Sasa

4.Kis Gergely Attila

 

  1. osztály

 

  1. hely (csapat) : Négyzetgyök8

1.Bácskay Barnabás

2.Farkas Réka

3.Mester Bálint

4.Vörös Rebeka Fanni

 

  1. hely (csapat): Eccernégy

 

1.Hollósy Boglárka

2.Telek Lorina

3.Telek Mira

4.Kárpáti Péter

 

UNICEF Magyarország ,,Ha lehetne egy kivánságom, akkor…" rajzpalyazat

Belányi Katinka 12. A osztály, II. helyezés

 

Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

Március 22, Bonyhádon

16. hely: Iharosi Péter 10.H

Felkészítő pedagógus: Hornyák Katalin.

 

Fekete István nyomában - XII. Életrajzi es természetismereti, terepi  akadályverseny

2018.október 10.

  1. helyezett: Beer Gryllz csapat: Bácskay Barnabás, Kárpáti Peter, Kutscera Kristof

XI -XVI. helyezés: Bartosisták csapata: Herr András, Bogdán Benedek , Kelle Bamabas

A hetedikes csapataink eredménye:

Vörös rókák: Kuzma Lili, Sikler Kristóf, Takács Rebeka V. hely

Szőkek az őszben: Krápecz Natasa, Györkös Kata, Hervai Janka  VI. hely

Biologich: Lempel Attila, Bota Bálint, Szakonyi Dénes X . hely

Defák: Tátrai Brúnó, Hasanbegovic Sasa, Spilleman Ádám (XI -XVI  hely)

Ütős hármas: Szőlősi Fanni, Mátyás Boglárka, Farkas Boglárka (XI -XVI hely)

Felkészítő tanárok:

Dergez-Mohari Katalin (biológia), Tóth Ágnes Katalin, Vránicsné Bődi Ildikó (földrajz)

 

 

 

PénzSztár verseny

 

2018.11.08

Kaposvári Egyetem

 

12.C. Közgazdaság ágazati osztályunkból

  1. helyezést értek el:

Baumgartner Vivien

Kovács Patrik

Szijártó Fanni

Tóth Réka

 

Felkészítő tanár:Horváthné Bali Mónika

 

5.helyezést értek

 

12.A. Gimnáziumi osztályunkból

Kacsar Barnabás

Marton Boldizsár

Radák Máté

Várfi András

 

Idegen Nyelvi Versmondó Verseny

1. Hely: Zachariás Zsuzsanna 10.H

           Lengyel Leila 10. (Eötvös)

2. Hely: Lutor Péter 11.A

           Gulyás Panka Sára 10.A

3. Hely: Fenyvesi Zsófia 11.H

           Horváth Péter Marcell 10.H

 

2018 - 2019 Sakk Diákolimpia
 
V-VI. Korcsoportos Csapat verseny I. helyezés: Név: Ady Nagyatád
 
Csapat tagjai: Györkös Kata
                   Györkös Krisztina
                   Krápecz Natasa
 
V. Korcsoportos Diákolimpia, Sakk Egyéni "A", II. helyezés: Horváth Péter Marcell
V. Korcsoportos Diákolimpia, Sakk Egyéni "A", I. helyezés: Györkös Krisztina

 

IX. Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési verseny Francia nyelv

Helyszín: PTE Babits Mihály Gimnázium, 2019. mácius 1.

I. helyezett: Nagy Bianka 12.H         felkészítő tanár: Bácskay Annamária

V. helyezett: Hajdú Virág 12.A        felkészítő tanár: Bácskay Annamária

VII. helyezett: Gulyás Panka Sára 10.A       felkészítő tanár: dr. Büttnerné Bódi Ágnes

 

Fair Play Cup lány labdarúgás, megyei döntő

2019.04.15, Kaposvár

II. hely: Ady Csajok csapata

Csapattagok:

-Vojkovics Panna

-Simon Boglárka

-Szollár Anna Júlia

-Finta Dóra

-Vass Eszter

-Pinterics Réka

-Kozma Lilla

-Péntek Izabella

Felkészítő: Balogh Zsuzsanna tanárnő

 

Atlétia Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő


2019. 04. 10. Gödöllő

III. korcsoport fiú 2500m: Bota Bálint  34. helyezés (Időeredménye:8:43)

IV. korcsoport fiú 4000m: Márkus Noel 16. hely (Időeredménye: 13:37)

Edzőik: Tóth Gábornak,  Bíró Erik

Testnevelők: Madarász Péter, Jeszencsák Edvin

 

Asztalitenisz megyei diákolimpia döntő (Siófok)

Időpontja: 2018.11.16.


III-IV. kcs: 3. helyezett: Bartha Márton 9.H

V-VI. kcs: 2. helyezett: Bartha Dávid 10.H

 

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport Megyei Bajnokságon

3. hely, Csapat tagok:

- Andik Dorián

- Fekete Zoltán

- Funk Kristóf

- Gonda Gergő

- Hartman Alex

- Horváth Bálint

- Karsai Gábor

- Lein Gergő

- Lukács Dávid

- Milánkovics Márk

- Osvald Marcell

- Sipos Szabolcs

- Vitelic András

Felkészítő tanár: Jüngling Márton

Országos Úszó Diákolimpia, Győr

V-VI. korcsoport, III.Hely: Várfi András - 100m gyorsúszás (új egyéni rekorddal :00.55.33)

III. korcsoport, 6. hely: Bota Bálint - 100m mellúszás   Időeredménye: 1:32.19

III. korcsoport, 7. hely: Kelle Barnabás 100m gyorsúszásban indult a én végzett. Időeredménye: 1:00.93

III. korcsoport 2. hely: Márkus Noel - 100m hátúszás   Időeredménye: 1:11.16

4×50m gyorsváltó, 3. hely: Márkus Noel, Spilleman Ádám, Tátrai Brúnó, Kelle Barnabás (továbbtanuláshoz szükséges többletpontot is szereztek)

Felkészítők: Tóth Gábornak és Bíró Erik

 

Tollaslabda Diákolimpia - Területi döntő

Pécs - országos döntőbe jutás:

- Takács Rebeka
- Takács Barnabás
- Hajdú Virág

Felkészítő: Takácsné Illés Henrietta

 

KOSÁRLABDA „B” KATEGÓRIA DIÁKOLIMPIA FIÚ MEGYEI BAJNOKSÁG

2018. 12.04.
Nagyatád Városi Sportcsarnok

1. forduló
Nagyatád Ady- Nagyatád Szakiskola 71-21

ULTIMATE FRIZBI DIÁKOLIMPIA DÉL-DUNÁNTÚLI RÉGIÓ

2018. 12. 03.
Zalakomár Általános Iskola

1. forduló
Nagyatád Ady „A”- Nagyatád Ady „B” 2:5
Nagykanizsa Rozgonyi- Nagyatád Ady „B” 7:6
Zalakomár- Nagyatád Ady „A” 5:4
Zalakomár- Nagyatád Ady „B” 1:12
Nagykanizsa Rozgonyi-Nagyatád Ady „A” 8:3

Végeredmény:

1. Nagykanizsa Rozgonyi 6 pont
2. Nagyatád Ady „B” 4 pont
3. Zalakomár 2 pont
4. Nagyatád Ady „A” 0 pont

 

Mikulàs Leàny Labdarúgó Torna V-VI.korcsoport
Eddigi errdmènyek:
Ady- Csurgó A 1-0
Ady- Csurgó B 6-0

 

Futsal Diàkolimpia IV. korcsoport Körzeti Döntő
Vègeredmèny
1. Árpád Fejedelem Általános Iskola
2. Bárdos Lajos Általános Iskola, Sportiskola és Zeneiskola – Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
3. Kaposvári Szakképzési Centrum Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
4 .Segesd
5. Làbod

 

Futsal diákolimpia  V-VI. korcsoport 
Körzeti torna 3. hely.

 

KISPÁLYÁS FLOORBALL DIÁKOLIMPIA

MEGYEI DÖNTŐ

Fonyód, 2018. november 12.

  1. kcs fiú első helyezés

Országos elődöntő 7. hely

Paks, 2018.december 12.

 

Kosárlabda Diákolimpia B kategória 
 

január 15.: Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium - Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnázium 132-27

január 22.: Kaposvári SZC Eötvös Lóránd Műszaki Szakgimnáziuma, Kaposvár - Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnázium   55-41

jan. 29.: Kaposvári SZC Nagyatádi Szakgimnáziuma - Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnázium   19-81

A csapat tagjai:

  • Andik Dorián
  • Funk Kristóf
  • Gonda Gergő
  • Hartman Alex
  • Horváth Bálint Gábor
  • Karsai Gábor
  • Lein Gergő
  • Lukács Dávid
  • Milánkovics Márk
  • Osvald Marcell
  • Sipos Szabolcs
  • Vitelic András

 

Ady65 tollaslabda bajnokság, eredmények:

Páros
I. Takács Barnabás, Farkas Olivér
II. Gelicz Gergő, Bartha Márton
III. Hajdú Virág, Takács Rebeka

Egyéni
I. Farkas Olivér
II. Gelicz Gergő
III. Takács Rebeka

 

Fair Play Cup lány labdarúgás, körzeti torna

2019.03.25. Csurgó

I. helyen tovább jutás a megyei döntőre

Csapattagok:

  • Vojkovics Panna
  • Simon Boglárka
  • Szollár Anna Júlia
  • Finta Dóra
  • Vass Eszter
  • Pinterics Réka
  • Barics Bojána
  • Péntek Izabella
  • Gibicsár Bonita
  • László Lilla
  • Harnos Lilla
  • Kozma Lilla
  • Varga Kitti

Felkészítő Balogh Zsuzsanna

Találatok: 1363