Versenyeredmények 2017/18

Kategória: Versenyeredmények Módosítás: 2018. február 15. csütörtök Megjelent: 2017. december 19. kedd

A 2017/18-as tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákjaink versenyeredményeit tekinthetik meg ebben a menüpontban! :)

Országos Szabó Magda Emlékverseny

V. helyezés:

  • Claessens Sharon
  • Kelle Regina
  • Tóth Graciella
  • Ungi Klaudia

Felkészítő tanár: Novográdeczné Kakrik Ildikó

 

Fekete István Nyomában ( Emlékverseny ) Regionális

  1. o

III. helyezést elért csapat:

  • Bartha Márton
  • Gelicz Gergő
  • Sarkady Áron
  1. helyezést elért csapat:
  • Novográdecz Bence
  • Horváth Gergő
  • Korenika Borbála

Megyei HIV/AIDS verseny III. hely

  • Borbás Melitta
  • Gibicsár Bonita
  • Horváth Tamara

 

Kossuth Zsuzsanna Emlékverseny Döntő X. hely

 

  • Gibicsár Bonita
  • Horváth Tamara
  • Kozma Luca
  • Péntek Izabella
  • Tóth Rebeka
  • Trixler Erika

 

Sportversenyek 2017/2018. tanév őszi idény

 

V.-VI. korcsoportos leány kézilabda megyei bajnokság

2017.10.13. Balatonboglár

Mátyás Király , Fonyód – Ady, Nagyatád  31-14

 

Ady, Nagyatád – Mathiasz, Fonyód 12-31

2017.11.06. Balatonboglár

 

Ady, Nagyatád – Perczel, Siófok

Krúdy, Siófok – Ady , Nagyatád

Megyei 5. helyezés.

 

A csapat tagjai: Simon Boglárka 10.H, Bukovecz Réka 9.H, Putics  kornélia 11.A, Fuisz Rebeka 10.A, Rácz Zoé Fanni 10.A, Kovács Alexandra 11.A, Ángyán Blanka 11.H, Varga Fruzsina 10.A, Rácz Adél 11.A, Finta Dóra 10.H, Horváth Korina 9.C, Rácz Sára 10.A, Kiss Napsugár 9.C.

 

Diákolimpia Ultimate Frizbi Dél-dunántúli régió

  1. forduló U13

A csapat tagjai: Varga Kitti, Hollósy Boglárka, Berkes Zorka, Milánkovics Martina, Laklia Lúcia, Bácskay Barnabás, Mátyás Kristóf, Gécsek Dorka

 

Nagyatád , 2017. október 12.

 

Helyszín: Műfüves pálya

 

Végeredmény:

  1. Rozgonyi „B”
  2. Rozgonyi „A”

III. Ady Nagyatád      

 

Időrend:

8:30-8:50-ig regisztráció

8:50 Megnyitó

9:10 Rozgonyi „A”-Ady Nagyatád              6-0

9:25 Rozgonyi „B”-Rozgonyi „A”                5-1

9:40 Ady Nagyatád-Rozgonyi „B”               0-8

9:55 Rozgonyi „A”-Ady Nagyatád              5-1

10:10 Rozgonyi „B”-Rozgonyi „A”              1-3

10:25 Ady Nagyatád-Rozgonyi „B”             0-1

11:00 Eredményhirdetés

 

Diákolimpia Ultimate Frizbi Dél-dunántúli régió

  1. forduló U15

A csapat tagjai: Herr András, Rigó Koppány, Pénzes Luca, Varga Orsolya, Bogdán Benedek, Novográdecz Bence, Horváth Balázs, Sarkady Áron, Balla Laura.

 

Nagyatád , 2017. október 12.

 

Helyszín: Városi Sportcsarnok

 

Végeredmény:

  1. Rozgonyi        
  2. Ady Nagyatád „A”
  • Ady Nagyatád „B”

 

Időrend:

8:30-8:50-ig regisztráció

8:50 Megnyitó

9:00 Nyitómérkőzés Ady Nagyatád U17-Ady Nagyatád U19

9:10 Ady Nagyatád „A”- Rozgonyi                         0-7

9:25 Ady Nagyatád „B”-Ady Nagyatád „A”                      0-7

9:40 Rozgonyi- Ady Nagyatád „B”                         6-2

9:55 Ady Nagyatád „A”- Rozgonyi                         2-8

10:10 Ady Nagyatád „B”-Ady Nagyatád „A”        1-5

10:25 Rozgonyi- Ady Nagyatád „B”                                   7-1

 

Diákolimpia Ultimate Frizbi Dél-dunántúli régió

  1. forduló U13

A csapat tagjai: Varga Kitti, Hollósy Boglárka, Berkes Zorka, Milánkovics Martina, Laklia Lúcia, Bácskay Barnabás, Mátyás Kristóf, Gécsek Dorka

Zalakomár, 2017. 11.17.

 

 

Végeredmény:

  1. Rozgonyi Nagykanizsa
  2. Zalakomár

III.Ady Nagyatád          

 

 

Diákolimpia Ultimate Frizbi Dél-dunántúli régió

  1. forduló U15

Zalakomár,  2017. 11.17.

A csapat tagjai:  Herr András, Rigó Koppány, Pénzes Luca, Varga Orsolya, Bogdán Benedek, Novogradecz Bence, Horváth Balázs, Sarkady Áron, Balla Laura.

Végeredmény:

  1. Rozgonyi Nagykanizsa
  2. Zalakomár Általános
  • Ady Nagyatád

 

Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntő

 

Megye bajnok lett a fiú egyéni verseny B kat. V-VI.kcs-ban Bartha Dávid 9/H , II.  helyezést ért el ugyanebben a kcs-ban Budai Péter (12.B).

Bartha Dávid képviseli Somogy megyét 2018. február 16-18. között az országos diákolimpiai döntőn, Karcagon.

 

Kispályás Floorball Diákolimpia Megyei Döntő V-VI. korcsoport fiú

III. helyezés Ady Nagyatád

A csapat tagjai: Balogh Botond, Bukács Dávid, Fridrik Dávid, Karsai Gábor, Mózsi Miron, Subosits Tamás

 

Diákolimpia Kosárlabda Megyei Döntő V-VI. korcsoport fiú

A csapat tagjai: Karsai Gabor, Funk Kristof, Balogh Levi, Fridrik David, Bukacs David, Horvath Martin, Lukacs David, Lein Gergő, Fekete Viktor
Barcs Széchenyi -Ady Nagyatád        14-29

Ady Nagyatád- Kaposvár  Eötvös   37-66

 

2017-18 as tanév első félévének labdarúgó eredményei:

Amatőr Fair Play Cup őszi fordulójában két mérkőzést nyerve egyet elveszítve a második helyről várjuk a tavaszi folytatást.

Diákolimpia Futsal körzeti versenyén harmadik továbbjutó helyről várjuk a következő fordulót.

Bozsik intézményi labdarúgásban a fiúk és a lányok is első helyet szerezték meg az őszi fordulóban.

A csarnok foci fordulóiban hétről-hétre minden szerdán változó sikerrel szerepel a Gimnázium csapata a felnőtt mezőnyben.

 

 

 

Találatok: 545