Versenyeredmények 16-17

Kategória: Versenyeredmények Módosítás: 2017. július 04. kedd Megjelent: 2016. november 06. vasárnap


A 2016/17-es tanév versenyeredményei

Kerékpáros Iskola Kupa országos döntő

(Sárvár, 2017.05.16-18.)

Bartha Márton (7.H) 4. helyezés.

 

Fodor József  Biológia Verseny (országos)

Felkészítő tanár: Bartha János

Kaposvár, 2017.03.10:

16. Kurucz Odett 11.H

33. Torma Dalma 11.H

43. Erőss Júlia 11.H

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Iharosi Péter, 6. helyezés

(valamint Öveges József Fizika verseny Országos Döntőbe jutás)

 

Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (OSZTV)

A 14. TG osztályból az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (OSZTV) 7 tanuló vett részt.


Pavlovics Róbert
Maronics Barnabás
Fazekas Zsolt
Csik Bálint
Baksai Ádám Kristóf
Horváth Dávid
Tóth Roland

Pavlovics Róbert teljesítette a versenyfelhívásban meghatározott 60%-os szintet, így mentesül az 54 521 03 Gépgyártástechnológiai technikus komplex vizsga írásbeli vizsgafeladatának letétele alól, a vizsgafeladat eredménye jeles!

Felkészítő tanár: Szakács Lehel

 

Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyen (ÁSZÉV)
12.B osztály
Vámosi Norbert 74 pont
Vida Bálint 77 pontot ért el a megszerezhető 100 pontból

Felkészítő tanár: Szakács Lehel, Kovács István

 

 HIV/AIDS prevenciós verseny megyei döntő 1. helyezés, Országos 2. helyezés

Csapat: elHivatottak
Tagjai:
Dohos Ninetta
Buzics Regina
Lakatos Borbála

 

Georgikon Országos Biológia Verseny

Döntő

Felkészítő tanár: Bartha János


14. hely: Varga Viktória Rebeka

18. hely: Dohos Ninetta

24. hely: Buzics Regina

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály megyei forduló

Eredményhirdetés: Balatonföldvár

7. osztály megyei 1, 2, 3. helyezés

Felkészítő tanár: Tóth Ágnes Katalin
Az első helyezést nyert csapat tovább jutott az országos döntőbe!

1. hely csapattagok
Hajdú Kincső
Basa Léna
Kiskó Luca
Urbán Vivien

2. hely csapattagok
Bartha Márton
Boros Péter
Gelicz Gergő
Horváth Gergő

3. hely csapattagok
Korenika Borbála
Tolnai Rebeka
Németh Szonja
Novográdecz Bence

8. osztály megyei 2. és 3. helyezés

Felkészítő tanár: Mesterné Subicz Erika

2. hely csapattagok
Ágh Zsombor Krisztián
Iharosi Péter
Novák Péter
Szantner Tamás

3. hely csapattagok
Molnár Csenge Mária
Kiss Tíra
Kozma Lilla Erzsébet
Vajda Izabella

Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

Felkészítő tanárok: Novográdeczné Kakrik Ildikó, Csuha Máté

Megyei döntőbe jutott:

Boros Péter
Iharosi Péter
Kiss Tíra

7-8. évfolyamos tanulók számára: Országos Angol nyelvi verseny

 

Felkészítő tanár: Kozma Mariann

Iskolai forduló:

7. évfolyam: 4 fő

 

7-8. évfolyamos tanulók számára: Országos Német nyelvi verseny:

 

Iskolai forduló:

Felkészítő tanárok: Palicskáné Cseresnyés Katalin

7. évfolyam: 6 fő

Felkészítő tanár: Heizler Erika

8. évfolyam: 9 fő

 

„Es weihnachtet Ichon” HEBE egy fordulós nyelvi csapat verseny:

Országos versenyen részt vesznek:

Felkészítő tanár: Palicskáné Cseresnyés Katalin

7. évfolyam: 2 csapat: 7 fő


Felkészítő tanár: Heizler Erika

8. évfolyam: 2 csapat: 8 fő

 

Löwenzahn verseny

 

Felkészítő tanár: Palicskáné Cseresnyés Katalin

Német nyelv:
Vojkovics Panna
Pap Bíborka
Péter Barbara

On-lion verseny

Felkészítő tanár: Máté Ildikó

9. H, 10. A, 10. H, osztályokból: 10 tanuló

Felkészítő tanár: Kozma Mariann

11. H: 1 tanuló

OKTV Angol nyelv

Felkészítő tanár: Horváth Andrea

Részt vett: 12. H: Banicz Adrienn

OKTV Német nyelv

Felkészítő tanár: Csertán Csabáné

Részt vett: 12. C: 4 fő

 

Sporteredmények:

 

Amatőr Kézilabda Diákolimpia (országos)

2017.03.31. és 04.02.

Felkészítő tanárok: Siklerné Bárány Henriett, Vránicsné Bődi Ildikó

Eredmény: 4. helyezés

Csapattagok: - Buzics Regina 12.c , Dohos Míra 12.a, Dohos Ninetta 12.c, Herzsenyák Luca 12.c, Horváth Adrienn 12.d, Kondor Kata 12.d,
Kovács Alexandra 10.a, Nánási Ágnes 12.a, Tóth Boglárka 12.a, Tóth Rebeka 12.a, Varga Viktória Rebeka 12.a, Vass Viktória 12.d és Vojkovics Panna 10.h

 

Asztalitenisz Diákolimpia Területi Döntő

 

Helyszín: Segesd tornaterem

 

Időpont: 2016.10.13.

 

IV. korcsoport fiú

 

Eredmény: Bartha Dávid I. hely

 

Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntő

 

Helyszín: Kaposvár Asztalitenisz Csarnok

 

Időpont: 2016.11.30.

 

IV. korcsoport fiú (61 induló)

 

 V-VI. Korcsoport fiú (17 induló)

 

Eredmény: Budai Péter II. hely

 

                   Szeszán Attila IV. hely

 


Futsal Diákolimpia Megyei Elődöntő V-VI. korcsoport

 

Helyszín: Kaposvár Táncsics Mihály Gimnázium Sportcsarnoka

 

Időpont: 2016.12.06.

 

Eredmény: III. hely

 

Játékosok: Balogh Levente, Horváth Martin, Kis Máté, Kocsis Gábor, Kovacsics Krisztián, Lakosa Milán, Mózsi Miron, Rácz Bence, Radák Máté, Szabó Csongor.

 

Floorball kispályás megyei döntő                                  

 

Helyszín: Fonyód Városi Sportcsarnok

 

Időpont: 2016.11.17

 

Eredmény: IV. hely

 

Játékosok: Balogh Bence, Balogh Botond, Kis Máté, Kocsis Dávid, Melles Krisztián, Orsós Gábor

 

 
V.-VI. korcsoportos leány kézilabda Diákolimpia megyei verseny

 

7. helyezés

 

A csapat tagjai voltak: Dohos Míra, Varga Rebeka 12.A, Buzics Regina, Dohos Ninetta 12.C, Fekete Dalma, Horn Mónika, Horváth Adrienn, Kondor Kata,
Vass Viktória 12.D, Gerencsér Titanilla 11.A, Rácz Adél 10.A, Ángyán Blanka 10.H, Fuisz Rebeka, Rácz Sára, Rácz Zoé,
Varga Fruzsina 9.A, Jakab Kíra 9.C, Finta Dóra 9.H.

 

 
Fair Play Cup lány labdarúgó körzeti torna V-VI. korcsoport

 

Barcs, 2016.12.01.

 

3 csapat, 2. helyezés (pontazonosság az első helyezettel, de büntetőkkel sajnos kikaptunk)

 

Csapattagok:

 

-          Jancsik Szonja

 

-          Kondor Kata

 

-          Máltesics Krisztina

 

-          Nánási Ágnes

 

-          Péter Barbara

 

-          Tóth Boglárka

 

-          Vass Viktória

 

-          Borbás Melitta

 

-          Takács Natália

 

 Felkészítő, kísérő: Balogh Zsuzsanna

 

Fair Play Cup fiú labdarúgó körzeti torna V-VI. korcsoport

 

Csurgó 2016 november 30

 

4 csapatos bajnokság, 2. továbbjutó helyezés, tavaszi folytatás.

 

Csapattagok:

 

Balogh Levente

 

Kovács Dominik

 

Karsai Gábor

 

Török Bálint

 

Kocsis Gábor

 

Kocsis Dávid

 

Harsányi Magor

 

Pintér Krisztián

 

Kuti Zoltán

 

Szabó Csongor

 

Felkészítő, kísérő: Vojkovics Gábor



Futsal Diákolimpia Körzeti döntő V-VI. korcsoport

 

Csurgó, 2016. November 24

 

4 csapatos torna továbbjutás a megyei elődöntőre

 

Játékosok: Balogh Levente, Horváth Martin, Kis Máté, Kocsis Gábor, Cser Viktor, Lakosa Milán, Mózsi Miron, Milánkovics Milán, Radák Máté, Szabó Csongor.

 

Felkészítő, kísérő: Vojkovics Gábor

 

Úszás Diákolimpia Somogy Megyei Döntő

(100 m gyorsúszás) I. hely

- Várfi András

 

Felkészítő: Tóth Gábor

 

Diákolimpia Leány Labdarúgás Körzeti Döntő III-IV. korcsoport

  1. április 05.

Nagyatád Városi Sportcsarnok 5 csapat részvételével

Helyezés: IV.

Csapattagok:

Baumgartner Dóra

Gara Janka

Hajdu Kincső

Kiskó Luca

Kozma Lilla

Pénzes Luca

Rácz Vivien Laura

Szollár Anna Júlia

Vámosi Zsófia

Kísérő: Jeszencsák Edvin

 

Diákolimpia lány labdarúgó megyei elődöntő V-VI. korcsoport

2017.03.29. Nagyatád

4 csapat, körmérkőzések. 1. hely, továbbjutás a megyei döntőbe.

Csapattagok:

  • Jancsik Szonja
  • Kondor Kata
  • Finta Dóra
  • Nánási Ágnes
  • Németh Zsófia
  • Tóth Boglárka
  • Vass Viktória
  • Dohos Mira
  • Takács Natália

Kísérő: Balogh Zsuzsanna

Fair Play Cup lány labdarúgó körzeti torna V-VI. korcsoport

Barcs, 2017.04.06.

3 csapat, 2. helyezés, továbbjutás a megyei döntőbe.

Csapattagok:

  • Kondor Kata
  • Nánási Ágnes
  • Péter Barbara
  • Tóth Boglárka
  • Vass Viktória
  • Borbás Melitta
  • Takács Natália
  • Dohos Mira

Felkészítő, kísérő: Balogh Zsuzsanna

Diákolimpia lány labdarúgó megyei döntő V-VI. korcsoport

Kaposvár, 2017.04.11.

4 csapat, 4. helyezés

Csapattagok:

  • Jancsik Szonja
  • Kondor Kata
  • Finta Dóra
  • Nánási Ágnes
  • Németh Zsófia
  • Tóth Boglárka
  • Vass Viktória
  • Dohos Mira
  • Takács Natália

Kísérő: Balogh Zsuzsanna

Diákolimpia Mezei Futás Országos Döntő

  1. április 11. Gödöllő
  2. korcsoport fiú 186 versenyző részvételével

Pintér Krisztián 61. helyezés

Találatok: 1703