2016/17-es tanév

Kategória: Tartalom Módosítás: 2017. április 12. szerda Megjelent: 2016. szeptember 27. kedd

 

Eseménynaptár
(2016/17-es tanév)

 

Dátum

Időpont

                 Esemény

Augusztus 31.

8.30

Tanévnyitó értekezlet

Munka és tűzvédelmi oktatás

 

 

 

Szeptember 1.

8:00

Tanévnyitó ünnepély

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes

 

 

 

Szeptember 5-ig

 

Jelentkezés az őszi érettségi és szakmai vizsgákra

 

 

 

Szeptember 5.

 

Munkaközösségi munkatervek leadási határideje

 

 

 

Szeptember 6.

 

Munkaértekezlet

 

 

 

Szeptember 12.

 

A pályakövetés adatainak összegyűjtése és leadása

Felelős: A 2015/ 2016-es tanév végzős osztályfőnökei

 

 

 

Szeptember 16.

16:30

Összevont szülői értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

 

17:00

Szülői értekezlet

Felelősök: Osztályfőnökök

 

 

 

 

18.30

SNI, BTM szülői értekezlet

 

 

 

 

18:30

Értekezlet a szülői közösség képviselői számára

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

Szeptember 23.

 

OKTV jelentkezések leadási határideje

 

 

 

Szeptember 29.

14:30

Gólyaavató

Felelős: bejövő és végzős évfolyamok és osztályfőnökeik

 

 

 

Szeptember 30.

 

Tanmenetek leadásának határideje

 

 

 

Október 3 – November 30.

 

Beiskolázási kampány

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 5 – 9.

 

Határtalanul pályázat

Székelyudvarhelyi iskolásokkal közös programok

 

 

 

Október 6.

 

Megemlékezés az aradi vértanukról osztálykeretben

 

 

 

Október 10 – 14.

 

A diákigazgató választás kampányhete

 

 

 

Október 11.

14:00

Az október 23-i forradalommal kapcsolatos színházi előadás a művelődési házban

 

 

 

Október 14 – November 25.

 

Őszi érettségi vizsgaidőszak

 

 

 

 

Október 15.

 

A felvételi központnak küldeni a tanulmányi területek belső kódjait

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 15.

8:00 -14:00

Diáknap, diákigazgató választás

Felelős: ballagtató, végzős évfolyamok, osztályfőnökeik és a DÖK munkáját segítő tanár

 

 

 

Október 20.

 

A felvételi tájékoztató nyilvánosságra hozása

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 20.

 

Felvételi tájékoztatók feltöltése a KIR-be

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 23.

 

Október 23-i városi ünnepély

Felelős: 10.B, 10.H

 

 

 

Október 24.

 8:00

Október 23-i iskolai ünnepély

Felelős: 10.B, 10.H

 

 

 

Október 29.

(szombat)

9:00

Pályaválasztási nyílt nap

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 29-November 6.

 

Őszi szünet

 

 

 

November 8.

16:30

Fogadóóra

 

 

 

November 18.

 

Batyus bál (szülők-nevelők bálja)

Felelős: Papné Kigyósi Ildikó

     

 December 7.

(szerda)

 11:00

Pályaválasztási nyílt nap

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

December 14 – 21.

 

Adventi-hét rendezvényei

 

 

 

December 15.

 

Jelentkezés szakmai vizsgákra

Felelős: Szakács Ibolya

     

December 20.

 

 Tehetséggála

     

 December 21.

 

Karácsonyi ünnepség

Felelős: 8.H

 

 

 

December 22– Január 2.

 

Téli szünet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Január 19.

14:00

Félévi osztályozó értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és az osztályfőnökök 

 

 

 

Január 20.

 

Első félév vége

 

 

Magyar Kultúra Napja.

Felelős: Humán munkaközösség

 

 

 

Január 27-ig

 

A munkaközösségi beszámolók leadása

 

 

 

Január 27-ig 

 

Félévi értesítő kiosztása.

Felelős: Osztályfőnökök

 

 

 

Január 27

 

Tanítás nélküli munkanap

 

16:00

 Szalagavató

 

 

 

Január 31.

14:30

Félévi értekezlet

 

 

 

Február 3.

17:00

Szülői értekezlet.

Felelős: Osztályfőnökök

Téma: A féléves munka értékelése

 

 

 

Február 8 – 28.

 

  Szakmai vizsgaidőszak

 

 

 

Február 15.

 

Jelentkezés az érettségire, szakmai vizsgákra

 

 

A felvételi jelentkezési lapok továbbítása

Felelős: 12. évf. osztályfőnökök

 

 

Február 15 – 26.

 

OKJ képzések beiskolázási kampánya (Marcali, Barcs, Csurgó, Fonyód, Szőcsénypuszta)

 

 

 

Február 24.

 

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

Felelős: Osztályfőnökök

     

 Február 28.

 

 Farsang

     

Március 6 – 10.

 

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

Felelős: 

 

 

 

Március 10.

 

Az ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánossá tétele

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

Március 14.

 

Március 15-i (iskolai) ünnepély

Felelős: 9.C

 

 

 

Március 16.

 

Megnyílik az érettségi előkészítőkre történő jelentkezés rendszere

 

 

 

Március 30.

 

Gépész szakgimnazisták tanulmányi kirándulása

Budapest, Becomold

 

 

 

Április 3 – 28.

 

OKJ képzések beiskolázási kampánya

 

 

 

Április 3 – 7.

 

Digitális témahét

Felelős:

 

 

 

Április 7.

 

A végleges felvételi jegyzék megküldése a Felvételi Központnak

Felelős: Horváth Attila

 

 

 

Április 10 – 11.

 

Idegen nyelv osztályozó vizsgák.

Felelős: Horváth Attila

 

 

 

Április 13-18.

 

Tavaszi szünet

 

 

 

Április 15.

 

Érettségi előkészítőkre történő jelentkezés határideje

 

 

 

Április 16.

 

Holokauszt emléknap (megemlékezés osztályfőnöki órán)

Felelősök: osztályfőnökök

 

 

 

Április 19.

 

Egyeztetett felvételi jegyzék érkezik a Felvételi Központtól

 

 

 

Április 21.

 

Szakmák éjszakája

     

Április 24.

 

Informatika osztályozó vizsga

 

 

 

Április 25.

 

Évi rendes diákközgyűlés

Felelős: Papné Kigyósi Ildikó

 

 

 

Április 26.

 

A felvételi értesítések kiküldése

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes és iskolatitkár

 

 

 

Április 26.

 18:00  Tehetséggála
     

Május 4.

 

Végzős évfolyamok utolsó tanítási napja

 

 

 

Május 4.

14:30

Végzős osztályok osztályozó értekezlete

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és a végzős osztályfőnökök

 

 

 

Május 6.

10:00

Ballagás

Felelős: Hauptman Henrik, 11.A, 11.H, 11.B osztályok és osztályfőnökeik

 

 

 

Május 8 – 26.

 

Közép-és emelt szintű írásbeli érettségi vizsgák

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Május 8 – 10.

 

Érettségi szünet

 

 

 

Május 15. – június 30.

 

Szakmai vizsgák

 

 

 

Május 17.

 

Idegen nyelvi mérés a nyolcadik osztályban

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Május 24.

 

Kompetencia mérés eredményeinek elemzési határideje

Felelősök: matematika és magyar nyelv és irodalom tanárok

 

 

 

Június 2.

 

Tanítás nélküli munkanap

Iskolai pedagógusnap

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

 Június 6.

 

 Nemzeti Összetartozás Napja

A „Határtalanul” pályázat keretében

Felelős: 10.C

 

 

 

Június 8 – 15.

 

Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák

 

 

 

Június 12 – 15.

 

Ady-napok Projekt: Tanulási életutak óvodától a felsőoktatásig

Életpályamodellek

 

 

 

Június 14.

 

Év végi osztályozó értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és az osztályfőnökök

 

 

 

Június

15. (csütörtök)

 

Utolsó tanítási nap

 

 

 

Június 16.

11 óra

Bizonyítványok leadási határideje

 

 

 

Június 19.

 

Munkaközösségi beszámolók leadási határideje

 

 

 

Június 19 – 20.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.B)

 

 

 

 

Június 20.

8:00

Tanévzáró ünnepély

Felelős: Hauptman Henrik

 

 

 

Június 21 – 22.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.C)

 

 

 

Június 22 – 24.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.D)

 

 

 

Június 23.

8:00

Beiratkozás

 

 

 

Június 26 – 27.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.A)

 

 

 

Június 27 – 28.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (Előrehozott)

 

 

 

Június 28 – 29.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.H)

 

 

 

Június 30.

8:00

Tanévzáró értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

Találatok: 3978