2017/18-as Tanév

Kategória: Tartalom Módosítás: 2017. október 10. kedd Megjelent: 2017. szeptember 19. kedd

 

Eseménynaptár
(2017/18-es tanév)

 

Dátum

Időpont

               Esemény

 

 

 

2017.

Augusztus 31.

8:00

Munka- és tűzvédelmi oktatás

 

 

 

Szeptember 1.

8:00

Tanévnyitó értekezlet

 

 

 

Szeptember 4.

8:00

Tanévnyitó ünnepély

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes

 

 

 

Szeptember 5-ig

 

Jelentkezés az őszi érettségi és szakmai vizsgákra

 

 

 

Szeptember 8.

 

Munkaközösségi munkatervek leadási határideje

 

 

 

Szeptember 12.

 

Munkaértekezlet

 

 

 

Szeptember 12.

 

A pályakövetés adatainak összegyűjtése és leadása

Felelős: A 2016/ 2017-es tanév végzős osztályfőnökei

 

 

 

Szeptember 15.

16:30

Összevont szülői értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

 

17:00

Szülői értekezlet

Felelősök: Osztályfőnökök

 

 

 

 

18:30

SNI, BTM szülői értekezlet

 

 

 

 

18:30

Értekezlet a Szülői Közösség képviselői számára

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

Szeptember 22.

 

OKTV jelentkezések leadási határideje

 

 

 

Szeptember 29.

 

Tanmenetek leadásának határideje

 

 

Kutatók éjszakája

 

 

 

Október 2-31

 

Őszi szakmai vizsgaidőszak

Felelős: Szakács Ibolya igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 2 – December 1.

 

Beiskolázási kampány

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és Horváth Attila igazgatóhelyettes, Jakabné Molnár Ilona gyakorlati oktatásvezető

 

 

 

Október 6.

 

Megemlékezés az aradi vértanukról osztálykeretben

 

 

 

Október 13.

 

Pályaválasztási kiállítás Kaposváron

 

 

Operakaland –Mozart: Figaró 2.

 

 

 

Október 13 – November 24.

 

Őszi érettségi vizsgaidőszak

 

 

 

Október 19.

14:30

Gólyaavató

Felelős: bejövő és végzős évfolyamok és osztályfőnökeik

 

 

 

Október 20.

 

A felvételi tájékoztató nyilvánosságra hozása

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Október 20.

 

Felvételi tájékoztatók feltöltése a KIR-be

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes 

 

 

 

Október 20.

8:00

Október 23-i iskolai ünnepély

Felelős: 12. H

 

 

 

Október 23.

 

Október 23-i városi ünnepély

Felelős: 12. H

 

 

 

Október 27.

 

Goethe Intézet programja

 

 

 

Október 28 – November 5.

 

Őszi szünet

 

 

 

November 7.

16:30

Fogadóóra

 

 

 

November 11.

(szombat)

9:00

Pályaválasztási nyílt nap

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes 

 

 

 

November 18.

 

Batyus Bál

 

 

 

November 20.

 

Filharmónia ifjúsági koncert:
A harmonika világa

     

November 20 – 25.

 

Európai szakképzési hét

Felelős: Szakács Ibolya szakmai igazgatóhelyettes

 

 

 

November 22.

 

Pályaorientációs nap

 

 

 

December

 

Muki bácsi fizikai kísérletek versenye megyei döntő

 

 

 

December 6.

 

Mikulás

 

 

 

December 8.

 

Központi írásbeli felvételi vizsgára jelentkezés határideje a 6 évfolyamos gimnáziumi évfolyamra jelentkezők számára

 

 

 

December 7.

17:00

Tehetséggála

Felelős: Novográdeczné Kakrik Ildikó

 

 

 

December 11 – 22.

 

Adventi-hét rendezvényei

Felelős: Tápler Orsolya

 

 

 

December 15.

 

Jelentkezés az OSZTV-re

Felelős:  Szakács Ibolya szakmai igazgatóhelyettes

 

 

 

December 22.

 

Karácsonyi ünnepség 

Felelős: 7.H

 

 

 

December 23 – Január 2.

 

Téli szünet

2018.

Január 20.

10:00

Központi írásbeli felvételi vizsga a 6 évfolyamos gimnáziumba jelentkezőknek

 

 

 

Január 25.

14:00

Félévi osztályozó értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és az osztályfőnökök 

 

 

 

Január 26.

 

Első félév vége

 

 

 

 

Január 31.

 

Osztályozó vizsgára jelentkezés határideje

 

 

 

Február 2-ig

 

A munkaközösségi beszámolók leadása

 

 

 

Február 2-ig

 

Félévi értesítő kiosztása

Felelős: Osztályfőnökök

 

 

 

Február 2.

16:00

Szalagavató

Felelős: Hauptman Henrik  igazgatóhelyettes

 

 

 

Február 5 – Március 31.

 

Szakmai vizsgaidőszak

Szakács Ibolya szakmai igazgatóhelyettes

 

 

 

Február 6.

14:30

Félévi értekezlet

 

 

 

Február 6.

17:00

Szülői értekezlet

Felelős: Osztályfőnökök 

Téma: A féléves munka értékelése

 

 

 

Február 9.

 

Jelentkezési határidő az osztályozó vizsgákra

     

Február 12.

 

Filharmónia ifjúsági koncert:
Magyar népi hangszerek, hangszeres magyar népzene

 

 

 

Február 15.

 

Jelentkezés az érettségire, szakmai vizsgákra

Felelős: Horváth Attila, Szakács Ibolya igazgatóhelyettesek

 

 

A felvételi jelentkezési lapok továbbítása

Felelős: 12. évf. osztályfőnökök

 

 

 

Február 15 – 23.

 

OKJ képzések beiskolázási kampánya (Marcali, Barcs, Csurgó, Fonyód, Szőcsénypuszta)

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes, Jakabné Molnár Ilona gyakorlati oktatásvezető

 

 

 

Február 20.

 

Farsang

 

 

 

Február 23.

 

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

Felelős: Osztályfőnökök

 

 

 

Március

 

Gépész bál

     

Március 5.

 

Filharmónia ifjúsági koncert:
50 perc alatt a föld körül

 

 

 

Március 5 – 9.

 

Pénzügyi és vállalkozói témahét

Felelős: Dr. Turcsányi Katalin

 

 

 

Március 10.

(Szombat)

 

Munkanap - Nevelési értekezlet

 

 

 

Március 14.

 

Az ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánossá tétele

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

Március 14.

 

Március 15-i (iskolai) ünnepély

Felelős:10. B

 

 

 

Március 19.

 

Megnyílik az érettségi előkészítőkre történő jelentkezés rendszere

 

 

 

Március

 

Gépész szakgimnazisták tanulmányi kirándulása

 

 

 

Március 30.

 

Az osztálykirándulások tervének leadási határideje

 

 

 

Március 31.

 

A minősítési eljárásra történő jelentkezés határideje

 

 

 

Március 29 – Április 3.

 

Tavaszi szünet

 

 

 

Április 2 – 30.

 

OKJ képzések beiskolázási kampánya

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes, Jakabné Molnár Ilona gyakorlati oktatásvezető

 

 

 

Április 9.

16:30

Fogadóóra

 

 

 

Április 9 – 13.

 

Digitális témahét

Felelős:

 

 

 

Április 9 – 20.

 

Osztályozó vizsgák

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Április 13.

 

Az ideiglenes felvételi jegyzék megküldése a Felvételi Központnak

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Április 15.

 

Érettségi előkészítőkre történő jelentkezés határideje

 

 

 

Április 16.

 

Holokauszt emléknap (megemlékezés osztályfőnöki órán)

Felelősök: osztályfőnökök

 

 

 

Április 20.

 

Egyeztetett felvételi jegyzék érkezik a Felvételi Központtól

 

 

 

Április

 

Szakmák éjszakája

 

 

 

Április 21.

 

Munkanap - Ballagás május 5.-én áthelyezve

 

 

 

Április 23 – 27.

 

Fenntarthatósági témahét

Felelős:

 

 

 

Április 24.

 

Évi rendes diákközgyűlés

Felelős: Papné Kigyósi Ildikó

 

 

 

Április 27.

 

A felvételi értesítések kiküldése

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes és iskolatitkár

 

 

 

Május 2.

14:30

Végzős osztályok osztályozó értekezlete

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és a végzős osztályfőnökök

 

 

 

Május 3.

 

Végzős évfolyamok utolsó tanítási napja

 

 

 

Május 5.

10:00

Ballagás április 21. helyett munkanap

Felelős: Hauptman Henrik, 11.A, 11.H, 11.B, 11.C osztályok és osztályfőnökeik

 

 

 

Május 7 – 9.

 

Érettségi szünet

 

 

 

Május 7 – 28.

 

Közép- és emelt szintű írásbeli érettségi vizsgák

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Május 14. – Június 30.

 

Szakmai vizsgák

Felelős: Szakács Ibolya szakmai igazgatóhelyettes

 

 

 

Május 16.

 

Idegen nyelvi mérés a nyolcadik osztályban

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Május 18.

 

Pünkösdi hagyományok a fejlesztő órákon 

Felelős: Takács Erika

 

 

 

Május 23.

 

Országos kompetenciamérés

Felelős: Horváth Attila igazgatóhelyettes

 

 

 

Május 25.

 

Kompetencia mérés eredményeinek elemzési határideje

Felelősök: matematika és magyar nyelv és irodalom tanárok

 

 

 

Június 1.

 

Nemzeti Összetartozás Napja

Felelős: 11.A

 

 

 

Június 4

 

Pedagógusnap

Felelős: 10. H

 

 

 

Június 7 – 14.

 

Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák

 

 

 

Június 11. – 15.

 

Ady-napok , Kampány hét

Felelős : Pappné K. Ildikó, és a 11. évfolyam

 

 

 

Június 14.

 

Év végi osztályozó értekezlet

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató és az osztályfőnökök

 

 

 

Június 15.

 

Diáknap

 

 

 

Június 18 – 20.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.B)

 

 

 

Június 19.

11:00

16:00

Bizonyítványok leadási határideje:7.,8.,9. osztályok

                                                        10., 11. osztályok

 

 

 

Június 19.

 

Munkaközösségi beszámolók leadási határideje

 

 

 

Június 20 – 22.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.A)

 

 

 

Június 21.

8:00

Tanévzáró ünnepély

Felelős: Hauptman Henrik

 

 

 

Június 22.

8:00

Beiratkozás

 

 

 

Június 25 – 26.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (Előrehozott)

 

 

 

Június 26 – 27.

 

Középszintű szóbeli érettségi vizsga (12.H)

 

 

 

Június 28.

8:00

Tanévzáró értekezlet,

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

 

Június 29.

 

Kirándulás

Felelős: Dr. Büttnerné Bódi Ágnes igazgató

 

 

Találatok: 448